Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler

Koreli Çakmakçı Olarak %100 Müşteri Memnuniyetini Hedeflemekteyiz. Müşterilerimize Aşağıda ki Hizmetleri Sorunsuz Sağlamayı Taahhüt Etmekteyiz.

Bakım Onarım Sıralamalarımız

Müşterilerimize Vereceğimiz Hizmetlerde Bu Sıralamayı Takip Etmekteyiz.
Müşterinin Talebi
Arızanın Tespiti
Onarım işlemi
Kalite Kontrol
Müşteri Testleri
Çelik Kasa

Saat Satış

Piyasa Koşullarında Bir Çok Markanın Satışını Yapmaktayız.

İster Kol, İster Duvar, İster Masa Saati marka ve modeli ne olursa olsun saatlerinize Bakım ve Tamir servisi 42 yıllık tecrübemizin verdiği ustalıkla saatlerinizin titizlikle tamir ve bakımları yapılır. Ayrıca Zengin ürün yelpamez de mutlaka size göre bir model bulacaksınız.

Çakmak Satış

Ünlü Marka Çakmakların Satışlarını Yapmaktayız

Her Marka Model Çakmağınızın Garantili Tamir ve Bakımı Çakmağınızın Parçası yok diye endişelenmeyin 42 yıllık tecrübemizle tornamızda çakmağınızın bulunamayan parçasını bire bir üretip çakmağınızı size geri kazandırıyoruz.

zippo_lighter_by_d_avid_vv-d3ljvxz
Aks

Aksesuar Satış & Tamir

Takı Ve Aksesuar Ürünlerinde Satış, Bakım Ve Onarımlarını Yapmaktayız.

Bir Çok Gümüş, Bakır, Taş, Varak, Yaldız, Ve Benzeri Aksesuar Ürünlerinizin Tamiri Bakım Ve Onarımlarını Yapmaktayız. Fakat Müşteri Memnuniyetimiz Sebebi ile Öncesinde Ürünü Görmemiz Gerekmektedir. Anlayışınız için Teşekkür Ederiz.

Neden Koreli Çakmakçı ?

Perpa da yaptığımız araştırmanın sonucunda; bizden başka saat tamiri yapan ustalık diploması olan usta öğreticilik belgesi ve saatçiler odası kaydı olan tamire anında cevap verebilecek yeterlilik de bilgiye sahip saatçinin olmadığını tespit etmiş bulunmaktayız.

Her saat satışı yapan saatçi değildir. Saatlerinizi; MEB’in vermiş olduğu ustalık diplomasına sahip olmayanlara açtırmayınız. Ve tamir için vermeyiniz. zamanınız kıymetliyse saatinizde kıymetlidir. Ehil olanlara pil ya da tamir için açtırınız.

Müşteri Memnuniyeti
94%
Güler Yüz - Hızlı Ulaşım
92%
Satış - Pazarlama
83%
Tamir - Bakım - Onarım
98%